Informacje teleadresowe

Krajowe Centrum do spraw AIDS

ul. Samsonowska 1, 02-829 Warszawa

tel. 022 331 77 77 w godz. 8.00 - 16.00

fax 022 331 77 76

adres e-mail: aids@aids.gov.pl,

Elektroniczna skrzynka podawcza

 

DYREKTOR
Anna Marzec-Bogusławska
tel. 022 331 77 55, e-mail: aids@aids.gov.pl

ZASTĘPCA DYREKTORA
Barbara Daniluk-Kula
tel. 022 331 77 55, e-mail: aids@aids.gov.pl

GŁOWNY KSIĘGOWY
Genowefa Chaładaj
tel. 022 331 77 70, e-mail: g.chaladaj@aids.gov.pl

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY
Iwona Kosińska - z-ca głównego księgowego
tel. 022 331 77 74, e-mail: i.kosinska@aids.gov.pl 

Marta Pianka – główny specjalista
tel. 022 331 77 73, e-mail: m.pianka@aids.gov.pl

Kinga Różycka- główny specjalista
tel. 022 331 77 88, e-mail: k.rozycka@aids.gov.pl

Alina Głażewska – starszy specjalista
tel. 022 331 77 71, e-mail: a.glazewska@aids.gov.pl   

DZIAŁ DS. PROGRAMÓW
Anna Nastały-Ratusińska - główny specjalista
tel. 022 331 77 86, e-mail: a.ratusinska@aids.gov.pl 

DZIAŁ DS. MEDYCZNYCH
Magdalena Iżycka - główny specjalista ds. gospodarki lekami
tel. 022 331 77 92, e-mail: m.izycka@aids.gov.pl

Marcin Grzesiak - główny specjalista
tel. 022 331 77 91, e-mail: m.grzesiak@aids.gov.pl

Beata Zawada - główny specjalista ds. programu leczenia antyretrowirusowego
tel. 022 331 77 90, e-mail: b.zawada@aids.gov.pl

DZIAŁ DS. WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ

Piotr Wysocki - główny specjalista, koordynator działu
tel. 022 331 77 54, e-mail: p.wysocki@aids.gov.pl

Iwona Wawer - główny specjalista
tel. 022 331 77 54, email: i.wawer@aids.gov.pl

DZIAŁ DS. PROMOCJI ZDROWIA
Iwona Gąsior - główny specjalista
tel. 022 331 77 82, e-mail: i.gasior@aids.gov.pl

Regina Górska - główny specjalista
tel. 022 331 77 81, e-mail: r.gorska@aids.gov.pl

OŚRODEK INFORMACJI O HIV I AIDS
Maria Rogalewicz - główny specjalista
tel. 022 331 77 68, e-mail: m.rogalewicz@aids.gov.pl 

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNY
Artur Świderski - kierownik
tel. 022 331 77 60, e-mail: a.swiderski@aids.gov.pl

Barbara Burasiewicz - specjalista
tel. 022 331 77 55, e-mail: b.burasiewicz@aids.gov.pl

Anna Petryka - specjalista
tel. 022 331 77 77, e-mail:  a.petryka@aids.gov.pl

Eryk Kaufman - kierowca
tel. 022 331 77 61, e-mail:  e.kaufman@aids.gov.pl

KOORDYNATOR HARMONOGRAMU REALIZACJI KRAJOWEGO PROGRAMU
Sylwia Sałgut-Krzemińska - główny specjalista
tel. 022 331 77 94; e-mail: s.krzeminska@aids.gov.pl  

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH WYNIKAJĄCYCH Z EPIDEMII HIV/AIDS
Arkadiusz Nowak - główny specjalista
tel. 022 331 77 77; e-mail: a.nowak@aids.gov.pl

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
Magdalena Spólnik - główny specjalista, koordynator
tel. 022 331 77 95, email: m.spolnik@aids.gov.pl

Kinga Różycka - główny specjalista
tel. 022 331 77 88, e-mail: k.rozycka@aids.gov.pl

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. AUDYTU WEWNĘTRZNEGO
l

SAMODZIELNE STANOWISKO RADCY PRAWNEGO 
 

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. KONTROLI DOTACJI
Alina Głażewska - starszy specjalista
tel. 022 331 77 71; e-mail: a.glazewska@aids.gov.pl

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. KADROWO-PŁACOWYCH
Teresa Brzezińska
tel. 022 331 77 78 e-mail: t.brzezinska@aids.gov.pl 

SAMODZIELNE STANOWISKO ADMINISTRATORA BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI
Krzysztof Kula - informatyk
tel. 022 331 77 77, e-mail: admin@aids.gov.pl 

 

 

 

Podmiot udostępniający:
KC ds.AIDS
Informację wytworzył:
Teresa Brzezińska
Osoba odpowiadająca za wpis:
Maria Rogalewicz
Osoba, która wprowadziła informacje do podstrony BIP:
Maria Rogalewicz
Czas wytworzenia informacji:
15 grudzień 2014
Czas udostępnienia informacji w zakresie podstrony BIP:
23 lipiec 2005

Ostatnia modyfikacja:

Piątek, 26 maj 2017

Liczba odwiedzin:

82084

Redakcja:

Maria Rogalewicz
tel.: 22 331 77 77
e-mail: m.rogalewicz@aids.gov.pl
KRAJOWE CENTRUM DS. AIDS Agenda Ministra ZdrowiaWszystkie prawa zastrzeżone 2017