STREFA DLA KOBIET
Przydatne INFORMACJE:
Materiały do pobrania:
Konkurs wiedzy
na temat HIV i AIDS dla kobiet

Konkurs wiedzy na temat HIV i AIDS dla kobiet w ciąży lub planujących ciążę w ramach kampanii edukacyjnej „Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dziecka™”

Krajowe Centrum ds. AIDS, agenda Ministra Zdrowia, ma przyjemność zaprosić Panie do wzięcia udziału w Konkursie wiedzy na temat HIV i AIDS dla kobiet w ciąży lub planujących ciążę, organizowanym w ramach kampanii edukacyjnej „Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dziecka™”.
Ideą Konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat HIV i AIDS oraz zwiększenie świadomości dotyczącej testowania w kierunku HIV wśród kobiet, a dzięki temu zmniejszenie liczby zakażeń HIV wśród nowo narodzonych dzieci.
W konkursie mogą brać udział młode mamy, kobiety planujące macierzyństwo oraz inne kobiety w wieku prokreacyjnym.

Przedmiotem konkursu jest wykazanie się wiedzą na temat HIV i AIDS w kontekście macierzyństwa przez udzielenie odpowiedzi na pytania konkursowe zamieszczone poniżej.

26 maja wśród wszystkich prawidłowo wypełnionych zgłoszeń Krajowe Centrum ds. AIDS wylosuje 50 Pań, które otrzymają nagrodę – książkę „Córeczka” autorstwa Liliany Fabisińskiej i skontaktuje się ze Zwyciężczyniami wysyłając prośbę na e-mail, z którego wpłynęło zgłoszenie o podanie adresu do wysyłki nagrody.

Zamieszczony na stronie Regulamin określa szczegółowo warunki uczestnictwa w konkursie. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać na adres konkurs@centrumaids.pl od 4 do 22 maja br. Na stronie kampanii znajdują się informacje, które pomogą w udzieleniu prawidłowych odpowiedzi w teście wiedzy. Zapraszamy Panie do udziału w konkursie! Krajowe Centrum ds. AIDS Agenda Ministra Zdrowia


Ściągnij plik: Jeden_test_Dwa_zycia_Pytania konkursowe_www.doc
Ściągnij plik: Regulamin_Konkurs_Jeden_test_Dwa_zycia.pdf
Ściągnij plik: 26 05 2015 Wyniki Konkursu